Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Debata społeczna "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ"

Opublikowano: wtorek, 12, grudzień 2017
Rafał Kopytko

Czytaj więcej...    Komendant Powiatowy Policji w Brzesku inspektor Mirosław Moryl zaprasza mieszkańców gminy Czchów na debatę społeczną "Porozmawiajmy o bezpieczeństwie - możesz mieć na nie wpływ", która odbędzie się 14 grudnia 2017 r. o godz. 17.00 w budynku OSP w Jurkowie. Tematem przewodnim debaty będą w szczególności aktualne problemy społeczne zdiagnozowane lokalnie przez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa. Omówiona zostanie także aplikacja "Moja Komenda", program "Dzielnicowy bliżej nas" oraz stan bezpieczeństwa na terenie gminy Czchów.

Czytaj więcej...

"Dzielnicowy bliżej nas" - działania priorytetowe wyznaczone od 01.07.2017 do 31.12.2017r.

Opublikowano: piątek, 20, październik 2017
Wiesław Grzesicki

Czytaj więcej...Komisariat policji w Czchowie realizując założenia programu "Dzielnicowy bliżej nas" wyznaczył działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie, na okres od 1 lipca do 31 grudnia 2017 roku, które przedstawiają się następująco:

Rej. nr. XI
sierż.szt. Dariusz Gorzkowski
pow. brzeski  gm. Czchów
Komisariat Policji w Czchowie ul. Sądecka 195
Opis zagrożenia w planie działania- niszczenie mienia, spożywanie alkoholu, zakłócanie spokoju i porządku publicznego , zaśmiecanie terenu ,przejawy demoralizacji nieletnich na terenie przyległym do boiska sportowego przy zespole szkól w Jurkowie
Rejon działania –miejscowość Jurków
tel. stacjonarny- 14-66-36-007
Tel.komórkowy-606-848-013

Czytaj więcej...

"Dzielnicowy bliżej nas"

Opublikowano: czwartek, 26, styczeń 2017
Wiesław Grzesicki

Czytaj więcej...Komisariat policji w Czchowie realizując założenia programu "Dzielnicowy bliżej nas" wyznaczył działania priorytetowe służące poprawie bezpieczeństwa w rejonie, na okres od 1 stycznia 2017 roku, które przedstawiają się następująco:

Rej. nr. XI
mł.asp. Piotr Majcher
pow. brzeski  gm. Czchów
Komisariat Policji w Czchowie ul. Sądecka 195

Opis zagrożenia w planie działania- ulica Rynek oraz ulice przyległe w miejscowości Czchów, gdzie dochodzi do nieprawidłowego parkowania samochodów w szczególności na chodniku oraz w wyniku naruszania znaku pionowego B-36 „zakaz zatrzymywania się”.

Czytaj więcej...