Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Pierwszy kurs zawodowy w 2014r na terenie Gminy Czchów

Opublikowano: poniedziałek, 09, czerwiec 2014

DSCF0289     Realizując zapisy Programu Aktywności Lokalnej dla gminy Czchów na rok 2014 dnia 16 maja 2014 rozpoczęto kurs „Obsługa kasy fiskalnej wraz z fakturowaniem” dla jedenastu Uczestniczek projektu systemowego pn. "Jesteśmy najlepsi". Na pierwszych zajęciach każda Uczestniczka kursu otrzymała materiały pomocnicze do zajęć oraz kasę fiskalną na czas trwania kursu, by indywidualnie wykonywać polecenia osoby prowadzącej. Kurs swym programem obejmuje 25 godzin dydaktycznych.

     Kursantki zdobędą praktyczne umiejętności dotyczące sprzedaży towarów, wprowadzania dopłat i rabatów a także sporządzania raportów dobowych i miesięcznych oraz dokonywania zwrotów. Ponadto nauczą się tworzyć faktury. Po pozytywnym zaliczeniu testu końcowego Uczestniczki otrzymają zaświadczenie o ukończeniu kursu.

Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów
Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów
Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów Pierwszy kurs zawodowy w 2014 r. na terenie gm. Czchów  
 

      Projekt pn. "Jesteśmy najlepsi" realizowany jest w partnerstwie gmin Czchów (Lider), Gnojnik i Iwkowa (Partnerzy), a współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego oraz ze środków budżetu państwa. 

Odsłony: 1469