Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

INFORMACJA Komisarza Wyborczego w Tarnowie II z dnia 16 września 2019 r.

Opublikowano: poniedziałek, 16, wrzesień 2019

Na podstawie art. 182 § 7 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. – Kodeks wyborczy (Dz. U. z 2019 r. poz. 684 i 1504), w celu powołania w gminie Czchów obwodowych komisji wyborczych w wyborach do Sejmu Rzeczypospolitej Polskiej i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej zarządzonych na dzień 13 października 2019 r., Komisarz Wyborczy w Tarnowie II informuje, co następuje:

Czytaj więcej...

Komunikat - awaria sieci wodociągowej

Opublikowano: piątek, 13, wrzesień 2019

     W związku z awarią sieci wodociągowej uprzejmie informujemy, że 13 września 2019 roku wystąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców wody w części miejscowości Tworkowa i Tymowa

    Zakończenie prac planowane jest na ok. godz. 20:00.

     Za wszelkie utrudnienia spowodowane przerwą w dostawie wody uprzejmie przepraszamy. Dołożymy wszelkiej staranności aby jak najszybciej zakończyć prowadzone prace.

Komunikat - awaria sieci wodociągowej

Opublikowano: czwartek, 12, wrzesień 2019

    W związku z awarią sieci wodociągowej uprzejmie informujemy, że 12 września 2019 roku wystąpi przerwa w dostawie wody dla odbiorców wody w miejscowościach Biskupice Melsztyńskie i Domosławice (kierunek: od OSP w Biskupicach Melsztyńskich strona prawa w kierunku Faliszewic)

     Zakończenie prac planowane jest na ok. godz. 18:00.

    Za wszelkie utrudnienia spowodowane przerwą w dostawie wody uprzejmie przepraszamy. Dołożymy wszelkiej staranności, aby jak najszybciej zakończyć prowadzone prace.

Ogłoszenia o naborach wniosków o przyznanie pomocy nr 6/2019, 7/2019 i 8/2019

Opublikowano: poniedziałek, 09, wrzesień 2019

Czytaj więcej...     Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” działająca na terenie gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich. Nabory wniosków zostaną przeprowadzone w ramach następujących przedsięwzięć:

Czytaj więcej...

Informacje dla osób chętnych do pracy w obwodowych komisjach wyborczych na terenie gminy Czchów

Opublikowano: czwartek, 05, wrzesień 2019

    Aby zgłosić chęć udziału w pracach obwodowej komisji wyborczej, należy zwrócić się bezpośrednio do pełnomocników komitetów wyborczych uczestniczących w wyborach do Sejmu i do Senatu Rzeczypospolitej Polskiej, zarządzonych na dzień 13 października 2019 r. 
Wykaz zawiadomień o utworzeniu komitetu wyborczego znajduje się na stronach Państwowej Komisji Wyborczej.
Adresy stron internetowych komitetów wyborczych znajdują się na stronach Państwowej Komisji Wyborczej.

Czytaj więcej...

Państwowa Straż Rybacka Informuje

Opublikowano: wtorek, 03, wrzesień 2019

Czytaj więcej...    Znalazłeś wnyki w czasie spaceru w lesie? Nie ruszaj ich z miejsca, zapamiętaj lokalizację i przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej w Krakowie. Posiadasz informację o osobie, która może kłusować, a nie wiesz komu to zgłosić? Również przekaż tę informację do Państwowej Straży Rybackiej.

     Zgłoszenia o przypadkach kłusownictwa prosimy kierować na adres Państwowej Straży Rybackiej w Krakowie: ul. Basztowa 22, 31-156 Kraków lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie na numer 12 392 13 18. 

    Państwowa Straż Rybacka zapewnia anonimowość!

Aktualności Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”

Opublikowano: wtorek, 03, wrzesień 2019

Czytaj więcej...     Stowarzyszenie ''Na Śliwkowym Szlaku'' informuje wszystkich mieszkańców obszaru Śliwkowego Szlaku oraz potencjalnych beneficjentów o możliwości pozyskania dotacji w  ramach poddziałania 19.2 ''Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020. Nabory wniosków przeprowadzone zostaną w ramach nastpujacych przedsięwzięć:

  • 2.1.1 Tworzenie przedsiębiorstw, w szczególności z zakresu branży turystycznej, rekreacyjnej i małego przetwórstwa (w terminie 16.09.2019 r. – 30.09.2019 r.)

    Czytaj więcej...

Szukamy właściciela psa

Opublikowano: poniedziałek, 02, wrzesień 2019

Czytaj więcej...    W miejscowości Tymowa – stacja paliw ORLEN – został znaleziony pies.
Właściciel proszony jest o kontakt z Urzędem Miejskim w Czchowie pod numerem telefonu 14 66 21 745.

 

Zaproszenie do udziału w projekcie „Siła kompetencji”

Opublikowano: piątek, 30, sierpień 2019

Czytaj więcej...     Instytut Turystyki w Krakowie Sp. z o. o. zaprasza do udziału w projekcie Siła kompetencji realizowanego w ramach Podziałania 8.4.2 Adaptacja do zmian, współfinansowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020.

Projekt realizowany jest w okresie od 01.01.2019-30.06.2021.

 

Czytaj więcej...

Projekt „Kierunek Kariera” i „Kierunek Kariera Zawodowa” doradztwo zawodowe i szkolenia dla osób pracujących!

Opublikowano: piątek, 30, sierpień 2019

Czytaj więcej...     Chcesz nauczyć się języka? Skończyć kurs prawa jazdy? Zdobyć nowe umiejętności? Jeśli tak, to mamy dla Ciebie propozycję. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt „Kierunek Kariera”. Dzięki niemu uczestnik wybranego przez siebie szkolenia lub kursu ma opłacone do 87% jego kosztów. Sam płaci więc tylko niewielką część ceny.

Czytaj więcej...