Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Informacja o przyjmowaniu zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych w związku z ograniczonym funkcjonowaniem Urzędu Miejskiego w Czchowie

Opublikowano: wtorek, 31, marzec 2020

Czytaj więcej...    W nawiązaniu do Informacji  dla osób chętnych do pracy w obwodowych komisjach wyborczych, biorąc pod uwagę Stanowisko PKW z dnia 26 marca 2020 r. w sprawie zgłoszeń kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych uprzejmie informujemy, że Urząd Miejski w Czchowie będzie przyjmował zgłoszenia kandydatów na członków obwodowych komisji wyborczych za pośrednictwem poczty elektronicznej. Adres skrzynki pocztowej, na który należy przesyłać zgłoszenia: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Czytaj więcej...

Aplikacja „Kwarantanna domowa” – ruszył proces jej udostępniania

Opublikowano: czwartek, 26, marzec 2020

Czytaj więcej...     "Szybsza komunikacja ze służbami i lepsza opieka dla osób objętych kwarantanną – to główny cel aplikacji Kwarantanna domowa. Zaczynamy ją udostępniać od dziś.  Wysłanie zdjęcia zamiast wizyty policjantów – tak, dzięki naszej aplikacji, może wyglądać kwarantanna domowa. Aplikacja jest darmowa, bezpieczna i dostępna w sklepach Google Play i App Store. Właśnie rozpoczęliśmy proces jej udostępniania" - głosi komunikat Ministerstwa Cyfryzacji.

Czytaj więcej...

ARiMR: Po dopłaty sięgnij z domu

Opublikowano: czwartek, 26, marzec 2020

Czytaj więcej...     Mimo trudności związanych z pandemią koronawirusa, małopolscy rolnicy najlepiej w kraju radzą sobie z wnioskowaniem o dopłaty za 2020 rok.
     Już ponad 12 tysięcy oświadczeń i wniosków elektronicznych wpłynęło do ARiMR. Oznacza to, że przeszło 10% osób spośród tych, które ubiegały się o płatności w ubiegłym roku, dopełniło formalności.

Czytaj więcej...

Środki PFRON bez wychodzenia z domu

Opublikowano: czwartek, 26, marzec 2020

Czytaj więcej...    Mając na uwadze bezpieczeństwo osób korzystających ze wsparcia Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych, Oddział Małopolski przypomina o możliwości aplikowania o środki PFRON będące w gestii jednostek samorządowych bezpośrednio za pośrednictwem platformy internetowej sow.pfron.org.pl. W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnościami ubiegania się o pomoc w ramach programu ”Aktywny samorząd”, już od 1 marca br. można składać wnioski o dofinansowanie przez Internet w SOW - Systemie Obsługi Wsparcia - bez wychodzenia z domu i bez barier.

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o naborze wniosków o przyznanie pomocy nr 1/2020

Opublikowano: środa, 25, marzec 2020

Czytaj więcej...    Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” działająca na terenie gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna informuje o możliwości składania wniosków o przyznanie pomocy w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność”, objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich.

Czytaj więcej...

Informacja PFRON dla studentów!

Opublikowano: poniedziałek, 23, marzec 2020

Czytaj więcej...     Oddział Małopolski PFRON przypomina, że do 31 marca 2020 r. można składać wnioski o dofinansowanie kosztów nauki w roku akademickim 2019/2020 w ramach pilotażowego programu „Aktywny samorząd” - Modułu II (pomoc w uzyskaniu wykształcenia na poziomie wyższym).
     W celu ułatwienia osobom z niepełnosprawnościami ubiegania się o pomoc w ramach programu, wniosek o dofinansowanie składa się przez Internet w SOW - Systemie Obsługi Wsparcia: https://sow.pfron.org.pl/ 

Czytaj więcej...

Komunikat dotyczący pracy ARiMR - praca bez kontaktu z interesantami

Opublikowano: poniedziałek, 23, marzec 2020

Czytaj więcej...    W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, wprowadziliśmy zmiany dotyczą przede wszystkim przyjęć interesantów w jednostkach organizacyjnych ARiMR tzn.:

Czytaj więcej...

Komunikat Burmistrza Czchowa - zamknięcie kasy w urzędzie

Opublikowano: czwartek, 19, marzec 2020

Burmistrz Czchowa informuje, że mając na uwadze ograniczenie ryzyka rozprzestrzeniania się koronawirusa oraz dbałość o bezpieczeństwo mieszkańców gminy i pracowników urzędu postanowił o zamknięciu kasy w Urzędzie Miejskim w Czchowie.

Kasa będzie nieczynna od dnia 23 marca 2020 roku do odwołania.

Komunikat Małopolskiej Izby Rolniczej

Opublikowano: środa, 18, marzec 2020

Czytaj więcej...     W porozumieniu z Zarządem Małopolskiej Izby Rolniczej wstrzymujemy usługi w zakresie wypełniania wniosków obszarowych do 29.03.2020 r., z możliwością przedłużenia tego terminu w zależności od decyzji Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Wszelkie usługi doradcze realizujemy tylko za pomocą intemetu oraz telefonu.

Komunikat w wersji .pdf

Konsultacje Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego

Opublikowano: wtorek, 17, marzec 2020

Czytaj więcej...Szanowni Państwo,
Zgodnie z art. 91 ust. 1 ustawy z dnia 27 kwietnia 2001 r. Prawo ochrony środowiska (t. j. Dz. U. z 2019 r. poz. 1396 z późn. zm.) w imieniu Zarządu Województwa Małopolskiego przekazuję do zaopiniowania Projekt uchwały Sejmiku Województwa Małopolskiego w sprawie przyjęcia Programu ochrony powietrza dla województwa małopolskiego obejmującego strefy: Aglomeracja Krakowska, miasto Tarnów, strefa małopolska. Projekt Programu dostępny jest pod adresem www.powietrze.malopolska.pl/konsultacje.

Czytaj więcej...