Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Spotkaj się z doradcą zawodowym i zadbaj o swoją karierę

Opublikowano: piątek, 11, styczeń 2019

baner KK z KKZ     W Urzędzie Miejskim w Czchowie w dniu 7 lutego 2019 r., w godzinach od 13.00 do 17.00 dyżurować będą doradcy zawodowi z Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Krakowie. To dobra okazja, żeby dowiedzieć się, jak dostać bony na szkolenia, m.in. językowe, informatyczne, kursy prawa jazdy, szkolenia zawodowe i studia podyplomowe. Spotkanie z doradcą jest bezpłatne.

     Szansę na bony, dzięki którym szkolenia mogą być tańsze nawet o 87%, mają uczestnicy projektu „Kierunek Kariera” i projektu „Kierunek Kariera Zawodowa”, realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie. Pierwszym krokiem do otrzymania bonów jest spotkanie z doradcą zawodowym, podczas którego uczestnik projektu określa wraz z nim, jakich szkoleń potrzebuje.

Kto może skorzystać z projektu?

    Osoby pracujące, które:

  • ukończyły 25 lat, a jeszcze nie mają 50 lat – z wykształceniem co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50 lat  –  niezależnie od wykształcenia;
  • są związane z Małopolską – mieszkają, uczą się lub pracują w województwie małopolskim.

Na jakie szkolenia można otrzymać bony?

    Na szkolenia językowe w połączeniu z egzaminem, informatyczne, kurs prawa jazdy kat. A, B, C i C+E, kwalifikacyjne kursy zawodowe, kursy umiejętności zawodowych, kursy umożliwiające uzyskiwanie i uzupełnianie wiedzy, umiejętności i kwalifikacji zawodowych, szkolenia prowadzące do uzyskania uprawnień do wykonywania zawodów regulowanych, język obcy zawodowy, prawo jazdy zawodowe kat. C, C+E, D,T wraz z kwalifikacją, studia podyplomowe.

    Na spotkanie z doradcą zapraszamy również osoby pełnoletnie, które chcą zmienić swoją sytuację zawodową. Podczas bezpłatnych konsultacji będzie można określić swój potencjał, uzyskać informacje na temat tego, jakich kompetencji pracodawcy szukają u potencjalnych pracowników, a także otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące bezpiecznych wyjazdów do pracy za granicę.

    Osoby, zainteresowane rozwojem swoich kompetencji, będą mogły potem skorzystać z bezpłatnych warsztatów
w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie .

    Z jakich warsztatów można skorzystać:

  • Radzenie sobie ze stresem
  • Sztuka planowania czasu
  • Komunikacja drogą do sukcesu w pracy i nie tylko

    W razie pytań prosimy o kontakt z doradcą zawodowym: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie – Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie, tel.: 14 626 99 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odsłony: 249