Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Badanie "Koniunktura na rynku turystycznym w Małopolsce"

Opublikowano: piątek, 20, marzec 2015

logo Małopolskie Obserwtorium Gospodarki     Małopolskie Obserwatorium Gospodarki zwraca się z prośbą o wzięcie udziału w badaniu „Koniunktura na rynku turystycznym w województwie małopolskim” przez wypełnienie internetowej ankiety.

     Badanie jest kierowane do przedsiębiorstw działających w sektorze usług turystycznych (hotel, zakwaterowanie, gastronomia, organizator turystyki, biuro podróży, agencja turystyczna, przewodnik, pilot itp.)

 

     Zwracamy się do Państwa z prośbą o wzięcie udziału w badaniu oraz wypełnienie krótkiej ankiety (większość odpowiedzi na pytania sprowadza się do zaznaczenia jednej z trzech opcji:  wzrosło, pozostało bez zmian, spadło). Celem badania jest wskazanie ogólnego klimatu wśród przedsiębiorstw na rynku turystycznym. O uzupełnienie ankiety prosimy właścicieli firm lub pracowników zajmujących się sprawami organizacyjnymi, finansowymi czy kadrowymi. W trakcie wypełniania ankiety proszę udzielać odpowiedzi zgodnych z Państwa ogólnymi odczuciami / przewidywaniami. Nie są wymagane odpowiedzi oparte o dokładną wiedzę czy konkretne dane rachunkowe związane z działaniem Państwa jednostki. Uzupełnienie ankiety nie powinno zająć więcej niż 7 do 10 minut. Ankieta będzie aktywna do 15 marca 2015 roku.

    Badanie nie jest realizowane w celach komercyjnych. Małopolskie Obserwatorium Gospodarki działa w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Małopolskiego. Wszelkie uzyskane od Państwa dane pozostaną całkowicie anonimowe i będą używane jedynie do zbiorczych zestawień o charakterze statystycznym. Badanie pomoże w monitorowaniu rynku usług turystycznych w Małopolsce. Państwa opinia jest dla nas ważna.

Informacja o badaniu została zamieszczona również na stronie internetowej Małopolskiego Obserwatorium Gospodarki >>>

Wszelkie wątpliwości można wyjaśnić telefonicznie (12 63 03 558; 12 63 03 374) lub pocztą elektroniczną (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

PROSIMY O POŚWIĘCENIE KILKU MINUT NA UZUPEŁNIENIE ANKIETY I POMOC W KONTYNUACJI BADANIA.

PRZEJDŹ DO ANKIETY >>>

Odsłony: 7818