Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Zapraszamy do udziału w „Śliwkowym Konkursie Kulinarnym 2016”

Opublikowano: wtorek, 05, lipiec 2016

konkurs     „Śliwkowy Konkurs Kulinarny” organizowany jest przez Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” po raz szósty. Jego celem jest promocja obszaru Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” poprzez wyłonienie najciekawszych potraw z wykorzystaniem śliwek (świeżych, suszonych, mrożonych, etc.), a także zaprezentowanie szerokiemu gronu odbiorców bogactwa i różnorodności tradycji kulinarnych.

      Konkurs przeprowadzany jest w dwóch obszarach tematycznych:

  • Kategoria I: dania główne, zupy, przystawki
  • Kategoria II: desery, wypieki, konfitury, napoje

    Konkurs adresowany jest do osób zamieszkałych na obszarze Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku”  tj. z gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Korzenna, Lipnica Murowana, Łososina Dolna. Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są od 1 do 31 lipca 2016 roku (osobiście, pocztą tradycyjną, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

    Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na sierpień i wrzesień podczas lokalnych imprez plenerowych na obszarze wszystkich gmin należących do Śliwkowego Szlaku. Uczestnicy konkursu zaprezentują gotową potrawę do oceny przez jury konkursowe.  Szczegółowe informacje na stronie internetowej www.nasliwkowymszlaku.pl oraz w biurze Stowarzyszenia „Na Śliwkowym Szlaku” (tel. 14 68 44 549).

Odsłony: 756