Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Ogólnopolski Tygodzień Kariery - pracujący Małopolanie, którzy są w wieku między 18 a 24 rokiem życia, mogą skorzystać z usług doradczych i dofinansowanych szkoleń

Opublikowano: poniedziałek, 17, październik 2016

Pociąg do kariery    Od stycznia br. Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie realizuje projekt Kierunek Kariera, w którym uczestnicy mogą skorzystać z usługi Bilansu Kariery, a w rezultacie otrzymać bony na szkolenia, głównie językowe i komputerowe. Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce powitamy 1000. uczestnika!

     Projekt jest adresowany do osób, które ukończyły 25 lat. Jednak podczas Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery, 17 – 23 października 2016 r., chcemy umożliwić skorzystanie z naszych usług także młodszym. Zapraszamy zatem osoby pracujące w wieku między 18 a 24 rokiem życia, które mają co najwyżej wykształcenie na poziomie ukończonego liceum/technikum (łącznie ze zdaną maturą) i które są związane z Małopolską (mieszkają tu lub uczą się lub pracują).
      W ramach projektu oferujemy spotkanie lub cykl spotkań z profesjonalnym doradcą zawodowym oraz dofinansowanie do kursów m.in. językowych lub komputerowych (nawet do 87%) w postaci bonów szkoleniowych.

Link do strony www z informacjami o projekcie: www.pociagdokariery.pl

Linki do stron, gdzie bezpośrednio można zapisać się na usługę w wybranym Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej:

Odsłony: 579