Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym w Brzesku - akcja "Szybki PIT"

Opublikowano: środa, 29, marzec 2017 Rafał Kopytko

logokis    Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzesku informuje o planowanych terminach tegorocznej akcji "Szybki Pit". Dzień Otwarty w Urzędzie Skarbowym w Brzesku odbędzie się w dniu 8 kwietnia 2017 r. (sobota),  w godz. 9:00-13:00.

W tym dniu przewidziane są następujące działania:

  • zorganizowanie stanowisk obsługi podatników, gdzie będzie można uzyskać informacje m.in. w zakresie opodatkowania dochodów z pracy najemnej za granicą, ulgi rehabilitacyjnej, ulgi na dzieci, ulgi internetowej, ulgi dla honorowych krwiodawców,
  • pomoc w wypełnianiu zeznań podatkowych, w tym pomoc w wysyłaniu zeznań drogą elektroniczną na uruchomionym stanowisku komputerowym,
  • promowanie składania zeznań podatkowych drogą elektroniczną; dla zainteresowanych zostaną przedstawiona prezentacja w tym zakresie o godz. 12:00 w pok. 105.

       W dniu 8 kwietnia 2016 r. Punkt Kasowy w Urzędzie Skarbowym w Brzesku będzie nieczynny. Jednocześnie Naczelnik Urzędu Skarbowego w Brzesku informuje, iż w dniu 8 kwietnia 2017 r. pracownicy Urzędu będą przyjmować wszystkie dokumenty, wnioski oraz wydawać zaświadczenia.

Skan komunikatu Naczelnika Urzędu Skarbowego w Brzesku

Odsłony: 457