Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Aplikacja mobilna „Moja Komenda”

Opublikowano: czwartek, 20, kwiecień 2017 Rafał Kopytko

Moja komenda     Aplikacja mobilna „Moja Komenda” umożliwia odnalezienie dzielnicowego, który opiekuje się naszym rejonem zamieszkania. Dzięki niej można wyszukać każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres zamieszkania, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania oraz pokaże, w której jednostce on pracuje. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie.

     Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego.

     Aplikacja „Moja komenda” zawiera także bazę teleadresową wszystkich komend i komisariatów w Polsce. Dodano do niej dodatkowe jednostki, m.in. rewiry dzielnicowych oraz posterunki.

Dwa tryby wyszukiwania informacji:

  • Po włączeniu usług lokalizacyjnych w telefonie sama odnajdzie najbliższe policyjne obiekty.
  • Po przejściu w tryb online wystarczy jedno kliknięcie, by wskazała trasę do najbliższej komendy lub komisariatu. Równie sprawnie połączy nas z dyżurnymi policjantami z wybranej jednostki.

    Dodatkowo „Moja komenda” umożliwia wyszukanie po nazwie jednostki, ulicy lub kodzie pocztowym.

KPP w Brzesku

Odsłony: 345