Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Spotkanie dotyczące funduszy europejskich

Opublikowano: wtorek, 06, czerwiec 2017

fundusze europejskie     Mieszkańcy zainteresowani tematyką pozyskiwania Funduszy Europejskich, mogą uczestniczyć w spotkaniu informacyjnym organizowanym specjalnie dla nich. O dotacjach unijnych dla przedsiębiorców i organizacji pozarządowych ze środków Regionalnego Programu Województwa Małopolskiego oraz Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich będzie mówił wicemarszałek Stanisław Sorys.

    Spotkanie odbędzie się w dniu 9 czerwca 2017 r., w godzinach od 11.00-13.00 Sali Obrad Urzędu Miejskiego i Starostwa Powiatowego w Brzesku przy ul. Głowackiego 51.

Zagadnienia tematyczne poruszane podczas spotkania:

 1. projekty B+R przedsiębiorstw,
 2. infrastruktura do prowadzenia B+R,
 3. bony na innowacje,
 4. ekspansja na rynki zagraniczne,
 5. wdrożenie wyników prac B+R,
 6. bony na doradztwo,
 7. wzrost znaczenia instrumentów finansowych dla przedsiębiorstw w nowej perspektywie,
 8. eko-przedsiębiorstwa,
 9. usługi społeczne i zdrowotne,
 10. rewitalizacja przestrzeni publicznej w miastach i na obszarze wiejskim,
 11. dofinansowanie z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich przez Lokalne Grupy Działania.

     Po bloku prezentowanym przez wicemarszałka Województwa Małopolskiego nastąpi krótka prezentacja projektu Promocja potencjału gospodarczego Subregionu Tarnowskiego w kraju i na arenie międzynarodowej.

     Ostatnim blokiem będzie przedstawienie możliwości ubiegania się o pomoc ze środków unijnych za pośrednictwem LGD Stowarzyszenie „Kwartet na Przedgórzu”, ze szczególnym uwzględnieniem przedsiębiorców i organizacji pożytku publicznego w perspektywie finansowej 2014-2020. Prezentacja działalności „Kwartetu”, który realizuje program LEADER w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich. ​Prezentację prowadzić będzie członek zarządu Pani Katarzyna Pacewicz-Pyrek.​

Odsłony: 569