Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Przerwa w dostawach wody w m. PIASKI-DRUŻKÓW - aktualizacja

Opublikowano: czwartek, 20, lipiec 2017 Rafał Kopytko

dunajec    Informujemy, iż z przyczyn całkowicie niezależnych od Spółki doszło do awarii na sieci wodociągowej w m. Tropie. W chwili obecnej służby techniczne dokładają wszelkich starań, aby przywrócić szybkie i niezakłócone dostawy wody. W przypadku stwierdzenia u Odbiorców występowania w wodzie drobnych cząsteczek typu piasek, koloru żółtego, prosimy o niezwłoczny kontakt pod numerami  tel. 18 441-62-28; 695 898 705; 696 072 500; 666 838 213; 784 710 947.

    Przewidywany termin usunięcia awarii 20.07.2017 r. czwartek godz. 17:00.

   Informujemy, iż Spółka zapewnia zastępcze źródło wody w postaci wody butelkowanej do odbioru na oczyszczali ścieków w m. Tropie, jak również będzie dostarczana indywidualnie do gospodarstw domowych.

    Za utrudnienia przepraszamy!!!

    W uzupełnieniu złożonej informacji informujemy, że utrudnienia wstąpią u wszystkich mieszkańców miejscowości Tropie. Nie zaleca się używania wody z sieci do celów spożywczych. Spółka informuje, iż niezwłocznie po usunięciu awarii przeprowadzi badania wody, a o uzyskanych wynikach poinformuje w sposób zwyczajowo przyjęty.

    Informujemy, iż podane uprzednio informacje dotyczące awarii na sieci wodociągowej w m. Tropie dotyczą również odbiorców wody w miejscowości Piaski-Drużków.

Dodatkowe informacje na stronie www.dunajec-grodek.pl

DUNAJEC Sp. z o.o.

AKTUALIZACJA - 21.07.2017 r.

Szanowni Państwo

informujemy, iż chwili obecnej trwają prace związane z czyszczeniem i dezynfekcją sieci wodociągowej w miejscowości Tropie. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość w związku z przedłużająca się przerwą w dostawach wody. Równocześnie podkreślamy, iż zgodnie z wczorajszymi komunikatami woda w sieci może być używana tylko do celów sanitarnych. W godzinach porannych zostały pobrane próbki wody do badań, a o ich wynikach będziemy informować Państwo na bieżąco. Podnosimy również, że punkt odbioru wody butelkowanej jest czynny od godziny 6.00 na oczyszczalni ścieków w miejscowości Tropie. W przypadku życzenia dostawy wody do domu prosimy o kontakt z biurem pod numerem telefonu 18 441 62 28.
Za przedłużające się utrudnienia serdecznie przepraszamy.

                                                                                                                                                                                                                                      W Imieniu Spółki Dunajec - Zarząd

    Spółka ,,Dunajec" informuje, iż w dniu dzisiejszym tj. piątek 21 lipca 2017 roku w związku z awarią jaka wystąpiła na sieci wodociągowej w miejscowości Tropie będzie dostarczana woda do mieszkańców w postaci butelkowanej jak i z beczkowozu (większe ilości na użytek zwierząt gospodarstwa domowego). W celu zabezpieczenia potrzeb mieszkańców od godziny 6.00 jest uruchomiony punkt bezpośredniego odbioru wody na oczyszczalni ścieków w miejscowości Tropie. Informujemy również, że beczkowóz będzie przejeżdżał przez miejscowość Tropie począwszy od godziny 9:00 i będzie zatrzymywał się w miejscach:

  1. Zbiornik p. Molkowa
  2. p. Olszewski
  3. p. Mordarska
  4. Skrzyżowanie Tropie - Piaski Drużków
  5. Zjazd obok Czyżyckiego do drogi głównej
  6. Zjazd na oczyszczalnię ścieków w Tropiu
  7. Postój dwugodzinny w celu umożliwienia indywidualnych poborów wody a następnie wyjazd zgodnie z powyższą trasą.

    Przejeżdżający beczkowóz będzie sygnalizował przejazd dźwiękowo. Niezmiennie przypominamy i prosimy o kontakt z biurem pod numerem telefonu 18 441 62 28 w celu zamówienia dostaw do domu. Za utrudniania serdecznie przepraszamy.


                                   W Imieniu Spółki - Zarząd

Odsłony: 307