Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Szkolenia dofinansowane w 87% w projekcie „Kierunek Kariera”

Opublikowano: czwartek, 28, wrzesień 2017 Rafał Kopytko

Projekt "Kierunek kariera"    W Urzędzie Miejskim w Czchowie odbyły się pierwsze spotkania z doradcą zawodowym, w ramach projektu „Kierunek Kariera”, realizowanego przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie.

     Osoby, które  spotkały się z doradcą zawodowym, miały możliwość skorzystania z usługi Bilansu Kariery i zapisania się na szkolenia językowe, komputerowe oraz kursy prawa jazdy dofinansowane w 87% z Europejskiego Funduszu Społecznego. Bilans Kariery to indywidualne spotkanie z doradcą zawodowym, podczas którego nie tylko podsumowuje się dotychczas nabyte umiejętności, edukację i doświadczenia zawodowe, ale także określa się plan dalszego rozwoju, w tym m.in. rodzaje i tematykę potrzebnych szkoleń.

    Przypominamy, iż projekt „Kierunek Kariera” realizowany jest w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego i adresowany jest do osób pracujących, które:

  • ukończyły 25 lat, a jeszcze nie mają 50 lat – posiadają wykształcenie co najwyżej na poziomie ukończonego liceum lub technikum (łącznie ze zdaną maturą);
  • ukończyły 50 lat – niezależnie od wykształcenia;
  • są związane z Małopolską – mieszkają, uczą się lub pracują w województwie małopolskim.

    Zapraszamy do udziału w kolejnym spotkaniu, które odbędzie się w Urzędzie Miejskim w Czchowie 11 października 2017 r., w godzinach od 14.00 do 18.00.

     Aby umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym prosimy o kontakt: Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie tel.: 14 626 99 40, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Odsłony: 286