Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Nabory wniosków

Opublikowano: sobota, 31, maj 2014

na sliwkowym szlaku png     W terminie 23 czerwca 2014 r. – 22 lipca 2014 r. Stowarzyszenie „Na Śliwkowym Szlaku” planuje przeprowadzić ostatnie nabory wniosków. Nabory obejmują następujące działania:

  • „Małe projekty” - nabór tematyczny w ramach dodatkowych środków dla celu szczegółowego I.Śl „Wspieranie mieszkańców oraz organizacje pozarządowe w komercjalizacji produktów lokalnych” oraz celu szczegółowego II.Śl „Budowa infrastruktury do komercjalizacji produktów lokalnych w powiązaniu z ideą społeczeństwa obywatelskiego”
  • „Małe projekty” – nabór otwarty
  • „Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej – nabór otwarty.  

     Prosimy o przekazanie zainteresowanym osobom informacji o możliwości ubiegania się o w/w dofinansowanie. Informacja o naborze wraz z dokumentacją konkursową zamieszczona zostanie na stronie internetowej Stowarzyszenia oraz stronie UMWM 14 dni przed rozpoczęciem naboru.

     Jednocześnie przypominamy, iż zgodnie z „Procedurą naboru i wyboru operacji” w przypadku, gdy dwa lub więcej wniosków uzyska w ocenie taką samą liczbę punktów o wyborze operacji do dofinansowania decyduje kolejność wpływu wniosku do biura LGD.
Zainteresowanych w/w naborami prosimy o kontakt z biurem Stowarzyszenia
(tel. 14 684 45 49, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Odsłony: 1436