Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Konkurs na pocztówkę „Śliwkowego Szlaku"

Opublikowano: poniedziałek, 09, czerwiec 2014

na sliwkowym szlaku png    Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju objętego PROW 2007-2013 będzie realizował projekt pn. Organizacja Święta Gminy Lipnica Murowana z happeningiem „Śliwkowy szlak – co nas łączy?”

     W ramach projektu Gminny Dom Kultury w Lipnicy Murowanej ogłasza KONKURS NA POCZTÓWKĘ „ŚLIWKOWEGO SZLAKU” i zachęca do udziału w nim mieszkańców obszaru Lokalnej Grupy Działania „Na śliwkowym szlaku”.

 

    Celem konkursu jest promocja „Śliwkowego szlaku”, jego walorów historycznych, przyrodniczych i kulturowych. Najlepsze prace plastyczne zostaną nagrodzone i wykorzystane do opracowania i wydania pocztówek.

    „Śliwkowy szlak” obejmuje swym zasięgiem obszary gmin: Czchów, Gnojnik, Gródek nad Dunajcem, Iwkowa, Laskowa, Lipnica Murowana oraz Łososina Dolna.

    Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do zapoznania się  z regulaminem konkursu. Więcej informacji można również uzyskać w Gminnym Domu Kultury w Lipnicy Murowanej – tel. 14 6852 108, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin konkursu

Odsłony: 1448