Projekt i wykonanie: M. Papuga

francja m italia wielkabrytania m

Zaproszenie na gminne zawody sportowo-pożarnicze

Opublikowano: czwartek, 22, sierpień 2019

Czytaj więcej...     Uprzejmie informujemy, że tegoroczne zawody sportowo-pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Czchów odbędą się 1 września na stadionie w Złotej. Początek o godz 15.00.

Zapraszamy!!!

22. Bieg Floriański

Opublikowano: poniedziałek, 29, kwiecień 2019

Czytaj więcej...    Burmistrz Czchowa, Związek Ochotniczych Straży Pożarnych RP Oddział Gminny w Czchowie, Ochotnicza Straż Pożarna w Jurkowie oraz Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie serdecznie zapraszają do udziału w XXII Biegu Floriańskim, który odbędzie się 1 maja 2019 r. (tj. w środę) w Jurkowie (zbiórka Kąpielisko Chorwacja w Jurkowie godz. 15:00, rozpoczęcie biegu godz. 15:30). Dokumenty zgłoszeniowe można pobrać ze strony http://moksir.czchow.pl/?g=1&i=1412.

    Zapraszamy!

Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski - to już trzecia edycja!

Opublikowano: środa, 20, marzec 2019

Czytaj więcej...     Już 21 marca rusza kolejna odsłona akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski. Spacerujesz? Biegasz? Uprawiasz nordic walking? A może jeździsz na rowerze? Zapraszamy Cię do wspólnego pokonywania kolejnych kilometrów. Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski to jedyna tego typu Akcja w regionie. Ta oryginalna forma aktywności przez pół roku mobilizuje Mieszkańców Powiatu Brzeskiego do wzięcia udziału w zdrowej rywalizacji z możliwością komentowania, porównywania wyników i podglądania osiągnięć innych zawodników. Każdy uczestnik posiada własny profil, na którym publikuje kilometry, czas oraz trasę, jaką przebył.

Czytaj więcej...

„Dzień dla zdrowia” - piknik profilaktyczny

Opublikowano: środa, 24, październik 2018

Czytaj więcej...     Na terenie gminy Czchów, w trosce o dobro dzieci i młodzieży, organizowanych jest wiele ciekawych inicjatyw. Największym zainteresowaniem zawsze cieszą się zawody, turnieje i konkurencje sportowo-rekreacyjne. Dlatego w tym roku postawiliśmy na sport i rekreację oferując udział w pikniku profilaktycznym, którego celem była prewencja i edukacja z zakresu przeciwdziałania uzależnieniom oraz ochrona zdrowia.  „Dzień  dla zdrowia” bo taką nazwę nosił piknik zrealizowaliśmy w dwóch etapach. Środki na realizację zadania pochodziły z Gminy Czchów oraz Publicznej Szkoły Podstawowej w Czchowie i Stowarzyszenia Przyjaciół Ziemi Czchowskiej.

więcej na stronie www.moksir.czchow.pl

Wakacyjne spotkania szachowo-rekreacyjne

Opublikowano: piątek, 29, czerwiec 2018

Czytaj więcej...    Miejski Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Czchowie zaprasza na wakacyjne spotkania szchowo-rekreacyjne. Szczegółowe informacje znajdują się na stronie ośrodka.

Pomaganie na sportowo

Opublikowano: piątek, 18, maj 2018

Czytaj więcej...     29 maja 2018 roku w hali sportowej w Czchowie odbędą się zajęcia sportowe z elementami samoobrony, które poprowadzi pan Wojciech Szwagrzyk, specjalista do spraw bezpieczeństwa osobistego, entuzjasta sportów walki. Wydarzenie będzie miało charakter charytatywny, dowolne wpłaty do puszki zasilą konto podopiecznej Fundacji „Serca dla maluszka” Ani Gregorczuk.
Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 17.00 i potrwa do 18.30.

Czytaj więcej...

Powiatowa Liga Orlików w Czchowie

Opublikowano: wtorek, 17, kwiecień 2018

Czytaj więcej...     W ramach współpracy Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Czchowie z Podokręgiem Piłki Nożnej w Brzesku zorganizowana została pierwsza edycja Powiatowej Ligii Orlików. Do rozgrywek zgłosiło się 10 drużyn, które zostały podzielone na dwie dywizje. Oficjalnej inauguracji ligi, która odbyła się 12 kwietnia, dokonali Jarosław Gurgul - Sekretarz Gminy Czchów oraz Mirosław Nieć - Prezes PPN w Brzesku. W krótkim wystąpieniu  podkreślano potrzebę budowania ciekawej oferty aktywnego spędzania wolnego czasu, stwarzania warunków do doskonalenia techniki gry oraz nabywania umiejętności rywalizacji w duchu fair play.

Czytaj więcej...

Aktywny i Bezpieczny Sezon 2 – edycja wiosna - lato 2018!

Opublikowano: czwartek, 15, marzec 2018

Czytaj więcej...     Już 21 marca rusza kolejna edycja akcji Aktywny i Bezpieczny Powiat Brzeski. Spacerujesz? Biegasz? Uprawiasz nordic walking? A może jeździsz na rowerze? Zapraszamy Cię do wspólnego pokonywania kolejnych kilometrów. START – Pierwszego Dnia Wiosny!

      Zarejestruj się w aplikacji Endomondo, stwórz swój profil i dołącz do grona Aktywnych Mieszkańców Powiatu Brzeskiego! Rywalizacja: Aktywny Mieszkaniec Powiatu Brzeskiego

Czytaj więcej...

BASZTA FUTSAL CUP U-11

Opublikowano: czwartek, 15, luty 2018

Czytaj więcej...    W ramach już kilkuletniej współpracy MOKSiR PIAST Czchów z klubem FC POLSKA Wien, tym razem w Czchowie odbył się turniej zaprzyjaźnionych drużyn zawodników do lat 11. Na zaproszenie gospodarzy odpowiedziały ekipy: SP ZOSTAŃ PIŁKARZEM Poręba Spytkowska, ZUBELLO Iwkowa oraz ORZEŁKI Stróże. Pomimo towarzyskiego charakteru turnieju, nie zabrakło sportowych emocji, każdy po cichu liczył na końcowe zwycięstwo. Pełna zaangażowania i poświęcenia rywalizacja zakończyła się sukcesem gości z Wiednia.

Czytaj więcej...