konkurs internetowy Mamy FIOła na Małopolskę

Tegoroczna edycja Małopolska Lokalnie dobiega końca. Teraz czas na ruch internautów – zagłosuj, wybierz najlepszą Twoim zdaniem inicjatywę lokalną. Głosowanie trwa od 14 do 27 listopada do godziny 12.00. Każdego dnia można oddać 1 głos.

Stowarzyszenie Forum Oświatowe Klucze wraz z Fundacją Biuro Inicjatyw Społecznych zapraszają mieszkańców do udziału w konkursie "Mamy FIO-ła na Małopolskę", czyli konkursie na najciekawszą inicjatywę zrealizowaną w ramach Małopolska Lokalnie. W roku 2022 zrealizowano 89 inicjatyw, z czego 2 na terenie powiatu brzeskiego. Młode organizacje Fundacja Pełna Moc oraz Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich "SWOJAKI" w Woli Dębińskiej rozwinęły swój potencjał dzięki doposażeniu. Doceńmy ich działalność statutową.

Sponsorem nagrody głównej w wysokości 1500 zł dla najciekawszej małopolskiej inicjatywy wybranej przez internautów jest Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Aby wybrać najciekawszą inicjatywę wystarczy:

 1. wejść na stronę pod tym adresem 
 2. wybrać najciekawszą inicjatywę
 3. zagłosować,
 4. potwierdzić oddanie głosu klikając w link aktywacyjny, który przyjdzie na maila.

UWAGA! Link może wylądować w spamie! Głosujący, przez cały okres trwania Konkursu, może głosować wiele razy na wybraną przez siebie Inicjatywę, z tym zastrzeżeniem, że nie więcej niż jeden głos dziennie z jednego urządzenia oraz z jednego adresu IP. Głosowanie trwa do 27 listopada do godziny 12.00.

Szczegółowy regulamin konkursu znajduje się na stronie internetowej.  

Zapraszamy do obserwowania profilu Facebook   i udziału w wydarzeniu.

Gorąco zachęcamy do głosowania na projekty zrealizowane na terenie naszego powiatu.

  1. Realizator: Fundacja Pełna MOC, gmina Szczurowa
   Projekt: „Zakup komputera i drukarki”
   Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Fundacji Pełna Moc poprzez zakup komputera i drukarki. Przesłaniem Fundacji Pełna Moc jest organizowanie i niesienie pomocy osobom i rodzinom, które nie są w stanie pokonać oraz przezwyciężyć trudnych sytuacji życiowych.
   Zagłosujhttps://malopolskalokalnie.pl/fundacja-pelna-moc/
  2. Realizator: Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich "SWOJAKI" w Woli Dębińskiej, gmina Dębno
   Projekt: „Wola Dębińska - nasze miejsce na ziemi. Rozwój instytucjonalny KGW SWOJAKI"
   Projekt zakładał rozwój instytucjonalny Koła Gospodyń Gospodarzy Wiejskich “Swojaki” w Woli Dębińskiej poprzez organizację dla członków koła szkolenia “Z pola do garnka, z garnka na stół” – z zakresu bezpiecznej produkcji i sprzedaży domowych wyrobów oraz zakup składanych stołów gastronomicznych i krzeseł. Koło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich „Swojaki” w Woli Dębińskiej jest samorządną, społeczną organizacją mieszkańców wsi, wspierającą rozwój lokalny na wsi i aktywnie działającą na rzecz środowisk wiejskich.
   Zagłosujhttps://malopolskalokalnie.pl/kgigw-swojaki/

Współfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Rządowego Programu NOWEFIO na lata 2021-2030, Komitet ds. Pożytku Publicznego. Projekt "Małopolska Lokalnie" dofinansowany jest ze środków Miasta Krakowa, Powiatu Oświęcimskiego, Powiatu Myślenickiego, Powiatu Wielickiego i Alexander Mann Solutions. Partner projektu: Województwo Małopolskie.