traktor    Burmistrz Czchowa przypomina rolnikom, że zbliża się II etap składania wniosków o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej na 2020 r. Wnioski wraz załączonymi fakturami VAT za okres od 1 lutego 2020 r. do 31 lipca 2020 r. proszę składać w pok. nr 1 na parterze (naprzeciw Kasy) w terminie od 3 do 31 sierpnia 2020 r., w godzinach od 8:00 do 14:30. Pieniądze wypłacane będą w terminie od 1 do 30 października 2020 r. w kasie lub przelewem na rachunek bankowy podany we wniosku.

Rolnicy, którzy są dzierżawcami użytków rolnych proszeni są o przedłożenie umowy dzierżawy, oraz jeżeli posiadają bydło, powinni złożyć przy wniosku zaświadczenie z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

    Ponadto, w związku z sytuacją epidemiologiczną, prosimy o dostosowanie się do obecnie obowiązujących przepisów sanitarnych, w tym o obowiązkowym noszeniu maseczek ochronnych w miejscach publicznych.

Edytowalny formularz wniosku o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej (plik .pdf)

fot. pxhere.com