Pod takim tytułem na stronach Onet Turystyka: MAŁE I PIĘKNE. 10 MIASTECZEK, KTÓRE WARTO ODWIEDZIĆ W POLSCE zamieszczony został artykuł Anny i Marcina Nowaków, pochodzący ze strony www: gdziewyjechac.pl

Autorzy, jak sami piszą o sobie na swoim blogu, są „znani jako Wędrowne Motyle.
Blogujemy tu ponad 7 lat. Podróże i opisywanie miejsc to nasza pasja a od niedawna również… sposób na życie.”

Tym razem piszą o urokliwych miasteczkach w Polsce, które można odwiedzić w ramach podróży po naszym kraju i odkryć ich piękno i tajemnice. Zachęcamy do zapoznania się z artykułem, tym bardziej, że autorzy zachęcają do odwiedzenia naszego Pięknego Miasta Czchowa. Bardzo miło jest usłyszeć od osób postronnych o zaletach Naszej Małej Ojczyzny. Gorąco polecamy!

Czytaj więcej...

Na portalu onet.pl ukazał się artykuł "Małe i piękne. 10 miasteczek, które warto odwiedzić w Polsce", w którym wśród polecanych miejsc znalazł się Czchów.

Zapraszamy do przeczytania tekstu, którego autorami są Ania i Marcin Nowakowie, znani podróżnicy, prowadzący bloga GdzieWyjechac.pl i kanał na YouTube Wędrowne Motyle -   https://www.onet.pl/turystyka/gdziewyjechac/male-i-piekne-10-miasteczek-ktore-warto-odwiedzic-w-polsce/1nqg20h,30bc1058.

{youtube}6pN0ScIWUfE{/youtube}

 

{youtube}_qpqp7Xptuk{/youtube}

Źródło: www.tvn24.pl

{youtube}iKoEr51DMHc{/youtube}

      Burmistrz Czchowa nie jest zaskoczony stanowiskiem MUW w sprawie limanowskich Romów. - Co mają powiedzieć służby wojewody, które sprawę „zawaliły” już na samym początku? - mówi. Uważa że przed sądem – a najprawdopodobniej dopiero tam sprawa się wyjaśni – jego argumenty zostaną uznane...

Więcej na portalu limanowa.in

Fragment sesji Rady Miejskiej w Czchowie, która odbyła się 30 grudnia 2015 r., dotyczący kwestii romskiej.

Źródło: limanowa.in

 {youtube}YjkILbh_9fE{/youtube}

{youtube}EvvPSpPAbSw{/youtube}

{youtube}v5zzhW00TeA{/youtube}

{youtube}8fIkIZq1IcE{/youtube}