Ksiazka w obiektywieWeź udział w konkursie fotograficznym „Książka w obiektywie" i wygraj nagrodę o wartości 150 zł!

Serdecznie zapraszamy wszystkich fotografów-amatorów powiatu brzeskiego bez ograniczeń wiekowych do udziału w konkursie fotograficznym "Książka w obiektywie"! Organizatorem konkursu jest Miejska Biblioteka Publiczna w Czchowie oraz Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w  Brzesku. Honorowym patronatem objął wydarzenie Burmistrz Czchowa a patronat medialny objął biuletyn informacyjny "Czas Czchowa" oraz "Informator Brzeski".

 Co zrobić, aby wygrać w konkursie? Wystarczy zrobić zdjęcie nawiązujące do tematu konkursu „Książka w obiektywie".

Zdjęcia mogą przedstawiać książki, osoby, zwierzęta, a także wnętrza, architekturę, tradycje i zwyczaje. Niezbędnym elementem na każdym zdjęciu ma być książka lub coś związanego z czytelnictwem. Liczymy na kreatywność uczestników konkursu. Będziemy zwracać uwagę na treść oraz jakość nadesłanych zdjęć. Prace konkursowe oceni Jury Konkursu.

Kto może wziąć udział w konkursie?

Wszyscy fotografowie amatorzy. Z udziału w Konkursie wyłącza się osoby zajmujące się profesjonalnie/ zawodowo fotografią. Jeśli masz mniej niż 18 lat – poproś rodziców o zgodę i wypełnijcie wspólnie formularz zgłoszeniowy.
 
Jak wziąć udział w konkursie? Każdy z uczestników może zgłosić do konkursu maksymalnie dwa zdjęcia. Wiadomość elektroniczną z załączonymi plikami (skanem formularza zgłoszeniowego i zdjęciami) prosimy przesyłać do 30 września 2020 r. na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 
Z ilu etapów składa się konkurs?
Spośród prac wykonanych i nadesłanych przez uczestników, Jury oceni i wybierze 3 najlepsze fotografie. Dodatkowo wszystkie fotografie zostaną opublikowane na funpage'u na Facebooku MBP w Czchowie gdzie zawalczą o specjalną nagrodę internautów.
 
Jakie nagrody można wygrać?
Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:
I nagroda – o wartości 150,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem,
II nagroda – o wartości 100,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem,
III nagroda – o wartości 50,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem,
Nagroda publiczności – internautów – o wartości 150,00 zł oraz wydruk zdjęcia na zakładce do książki wraz z nazwiskiem.
 
Zdjęcia użyte będą w celach promocyjnych przez organizatora konkursu. Wykorzystane zdjęcia będą podpisane imieniem i nazwiskiem, przez co będzie to forma promocji dla autora. Szczegółowe informacje, regulamin oraz karty zgłoszenia dostępne są na stronie: www.czchow.pl w zakładce Aktualności.

Zapraszamy do wspólnej zabawy!