Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej

Szanowni Państwo,

w załączniku przesyłam pismo od Pana Łukasza Smółki – Wicemarszałka Województwa Małopolskiego zawierające zaproszenie do zapoznania się z Katalogiem produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej.

W celu wsparcia małopolskiego sektora ekonomii społecznej w tym trudnym okresie wywołanym sytuacją epidemiczną, Województwo Małopolskie - Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie podejmuje działania mające na celu kreowanie dodatkowych możliwości promowania produktów i usług przedsiębiorstw społecznych oraz zwiększanie społecznej świadomości na temat ważnej roli, jaką spełniają podmioty ekonomii społecznej w swych lokalnych środowiskach. Jednym z takich działań jest Katalog produktów świątecznych małopolskich podmiotów ekonomii społecznej.

Mając na uwadze, szczególnie istotną w obecnym czasie ideę społecznej odpowiedzialności, zachęcam do zapoznania się z propozycjami produktów świątecznych w załączonym katalogu i do dokonania zakupu niosącego ze sobą samo dobro.

Zapraszam również do odwiedzenia strony internetowej, na której znajdziecie Państwo więcej produktów małopolskich podmiotów ekonomii społecznej: www.sklep.es.malopolska.pl.

Do pobrania (pliki pdf):

Z poważaniem,
Maria Brzeziak
Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie