Tym razem zmagania uczestników będą opierały się na objaśnianiu zagadnień z tego popularnego języka obcego. Ale uwaga! Organizator oczekuje, że wypracowania przygotowywane będą po polsku, tak aby mogły stanowić faktyczną pomoc dla osób, które dopiero uczą się angielskiego. Jedynie przykłady i nazwy np. czasów trzeba pisać poprawną angielszczyzną. Wśród tematów wypracowań znajdują się łatwe i trudne słowa, potoczne zwroty oraz czasy i inne zagadnienia z gramatyki.

Warto wspomnień, że uczestnicy konkursu sami wybierają nie tylko tematy, jakie chcą opisać (z przygotowanej, długiej listy), ale także nagrody, które otrzymają w zamian za wysoką lokatę w rankingu (do określonego pułapu kwotowego). Organizator nagrodzi aż 50 najlepszych uczestników! Dodatkowo przewidziano nagrody gwarantowane za zebranie danej liczby punktów.

Konkurs potrwa do 5.12.2021 r.

Nie ma ograniczeń wiekowych, a przygotowane tematy umożliwiają udział osobom na różnych poziomach zaawansowania. Początkujący mogą np. pisać o kolorach, a zaawansowani omawiać czasy złożone. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno uczniów, jak i dorosłych.

Zapisy do konkursu, lista tematów oraz lista nagród dostępne są na stronie: https://dyktanda.pl/konkursy-wypracowan/angielski-mistrz-wypracowan
Udział w konkursie jest bezpłatny! Serdecznie zapraszamy!

Serdecznie pozdrawiamy,
Zespół Dyktanda.pl