Grafika: Burmistrz Czchowa poleca samospis przez internet

Trwa trzeci miesiąc Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań, który zakończy się 30 września br. Podstawową formą spisu jest samospis internetowy na stronie spis.gov.pl, którego dokonał już, i do którego zachęca, Burmistrz Czchowa Pan Marek Chudoba. Te osoby, które nie czują się jednak wystarczająco kompetentne w sprawach informatycznych i nie dokonały sampospisu, mogą oczekiwać telefonicznego kontaktu ze strony rachmistrzów spisowych.

W związku z poprawiającą się sytuacją epidemiczną wkrótce powinna także ruszyć praca rachmistrzów bezpośrednio w terenie. Zaczną wtedy odwiedzać nasze domy i mieszkania. Aby nie mieli Państwo wątpliwości, czy odwiedzająca osoba jest faktycznie rachmistrzem, w najbliższym, czerwcowym numerze „Czasu Czchowa”, zamieścimy zdjęcia rachmistrzów pracujących na terenie gminy Czchów.

Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat spisu, które zamieszczamy na naszej podstronie www.czchow.pl/index.php/home/narodowy-spis-powszechny-ludnosci-i-mieszkan-2021

Liczymy się dla Polski!

Gminne Biuro Spisowe w Czchowie