Szanowni Państwo,

       za nami pierwsza w historii po 1989 roku, II tura wyborów w walce o Urząd Burmistrza Czchowa. Pragnę bardzo serdecznie podziękować Wszystkim Mieszkańcom Gminy Czchów, którzy tak licznie poszli głosować na swoich kandydatów, dając świadectwo, że jesteśmy „społeczeństwem obywatelskim”, któremu zależy na dobru i losach Naszej Gminy.

      Szczególnie pragnę podziękować tym z Państwa, którzy poparli moją kandydaturę i dali mandat do sprawowania w imieniu Wszystkich Mieszkańców gminy, funkcji Burmistrza Czchowa w kadencji 2018‑2023. Dziękuję tym, którzy zaangażowali się w naszą kampanię: Radnym i kandydatom do Rady Miejskiej z KWW SAMORZĄDNOŚĆ 2018, naszym rodzinom, przyjaciołom. Po raz pierwszy od kilku, a może kilkunastu lat mogłem znów poczuć wsparcie rzeszy Mieszkańców, włączyliście się sami w pomoc przy wyborach, mobilizowaliście innych, dziękuję Wam za to z całego serca.

      Gratuluję kandydatowi PiS-u uzyskanego wyniku i liczę na współpracę na rzecz wszystkich Mieszkańców Gminy Czchów. Mamy na pewno wiele przemyśleń i doświadczeń z zakończonej właśnie kampanii i wierzę, że po tym, gdy opadną emocje powyborcze, będziemy dalej wspólnie realizować zadania, których wyborcy oczekują. Wierzę, że tak będzie, o czym zapewnialiśmy się wzajemnie poprzez nasze sztaby wyborcze w ostatnich dniach kampanii.

    Drodzy Mieszkańcy,

    dziś rozpoczynamy kolejny czas wspólnej pracy dla dobra naszej "Małej Ojczyzny". W wyborach wskazali Państwo, dając swój mandat radnym z KWW SAMORZĄDNOŚĆ 2018, kierunek rozwoju Gminy Czchów. Będę realizował założony program, który uzyskał Waszą akceptację. Liczę na dobrą współpracę z wszystkimi mieszkańcami, życzę sobie i Państwu, aby zacieśniła się ona między nami tak, jak w ostatnim czasie kampanii. Chciałbym, abyśmy wszyscy poczuli się współodpowiedzialni za wszystko, co dotyczy naszych spraw, abyśmy czuli, że współtworzymy i wspólnie odpowiadamy za nasze sprawy lokalne. Wierzę, że zmobilizowane właśnie społeczeństwo obywatelskie będzie tą energią, która zapewni siłę do działania na lepsze jutro.

     Wierzę, że już niedługo docenimy to, że wybory wygrali MIESZKAŃCY GMINY CZCHÓW.

Z wyrazami szacunku
Burmistrz Czchowa
                                                                                                                                            Marek Chudoba