Urząd Miejski w Czchowie oraz Niezależni Doradcy Energetyczni informują, że na terenie naszej Gminy rozpoczął się proces wykonywania audytów energetycznych w domach zgłoszonych do projektu wymiany pieców.

    Audytorzy winni posiadać przy sobie identyfikator wydany przez Urząd Marszałkowski, Identyfikator firmy NDE oraz upoważnienie wydane przez Gminę. Każdy z mieszkańców, w przypadku wątpliwości, proszony jest o telefon pod wskazany poniżej numer, celem zweryfikowania w siedzibie firmy NDE danych osoby dokonującej oceny energetycznej.

    Koordynatorzy terenowi będą umawiali się z zainteresowanymi właścicielami zgłoszonych domów przed planowanym terminem wizyty. Prosimy o udostępnienie budynku (w szczególności kotłowni) oraz dokumentacji technicznej.

Kontakt z firmą wykonującą audyt:

Niezależni Doradcy Energetyczni Sp. z .o.o.
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Telefon do weryfikacji osób w terenie 12 345 49 72.

    Ponadto audytorzy będą również umawiali się z zainteresowanymi właścicielami zgłoszonych domów w dni wolne od pracy tj. w soboty i w niedzielę.

     Wszelkie niezbędne informacje dotyczące audytu energetycznego można znaleźć TUTAJ.